KOSZTY DOSTAWY

CZAS I KOSZTY DOSTAWY 

Zamówienia opłacone formą Przelewy24 są najszybciej przygotowywane, dlaczego? ponieważ otrzymujemy płatność natychmiast po zamówieniu przez klienta. Zachęcamy do dokonywania takiej formy zapłaty. Zamówienia opłacone przelewem tradycyjnym/standardowym mogą mieć opóźnienie nawet do 24 godzin roboczych wszystko zależy od danego banku.   

Paczki są przygotowywane maksymalnie w ciągu 4 dni roboczych, włącznie z wysyłką i dostarczeniem do klienta od momentu zaksięgowania płatności. Jest to termin deklarowany przez nas. Czas deklarowany wynika z czasu przygotowania produktów które są napełniane na bieżąco oraz zabezpieczane atomizerem.   

W większości zamówień udaje nam się wysłać paczki w ten sam dzień roboczy jeżeli zamówienie złożone jest do godziny 10:00, ewentualnie na następny dzień roboczy.

 

JAKI JEST KOSZT PRZYGOTOWANIA PACZKI?

 Opłaty za wysyłkę oraz opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Doradzamy zebrać kilka produktów w jednym zamówieniu, aby uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień, dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno. Jeśli w sytuacji gdy czegoś nie domówiliśmy lub zapomnieliśmy, zawsze w czasie przygotowawczym jest możliwość poinformować nas telefonicznie lub mailowo o dołożeniu do danego zamówienia brakujących produktów. 

 

BEZPIECZNA PRZESYŁKA

 Opakowania są dobrze zabezpieczone, również zawartość przesyłki jest zabezpieczona.  Ryzyko uszkodzenia jest ogólnie znikome ale mogą wystąpić uszkodzenia przesyłki mechanicznie. W takim przypadku prosimy o jak najszybszą informację o uszkodzeniu i bardzo ważnym jest sporządzenie Protokołu Szkody przy kurierze.  

 

 

                                                                                     

 
 
RODZAJ PRZESYŁKI  Paczki do 5 szt.  /   Powyżej  5 szt.  Kurier - Paczkomat24/7 (Pobranie)

   

INPOST KURIER  

                16 zł       /    18zł                     20,50 zł

 

 PACZKOMATY 24/7

    12,50 zł     /        13,50 zł              18,00 zł 
                      
     
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl