• Nazwy oraz zdjęcia produktów są zastrzeżonym znakiem towarowym producenta. Użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych i porównawczych oraz dla nakreślenia linii zapachowej naszych perfum

Koszty dostawy

CZAS I KOSZTY DOSTAWY 

Zamówienia opłacone formą Przelewy24 są najszybciej przygotowywane, dlaczego? ponieważ otrzymujemy płatność natychmiast po zamówieniu przez klienta. Zachęcamy do dokonywania takiej formy zapłaty. Zamówienia opłacone przelewem tradycyjnym/standardowym mogą mieć opóźnienie do nawet 24 godzin roboczych wszystko zależy od danego banku.   

Paczki są nadawane maksymalnie w ciągu 4 dni roboczy i od momentu zaksięgowania płatności. Jest to termin bardzo bezpieczny. 

W większości zamówień udaje się nam wysłać paczki w ten sam dzień jeżeli zamówienie złożone jest do godziny 10:00, ewentualnie na następny dzień roboczy.

 

JAKI JEST KOSZT PRZYGOTOWANIA PACZKI?

 Opłaty za wysyłkę oraz opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Doradzamy zebrać kilka produktów w jednym zamówieniu, aby uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień, dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.

 

BEZPIECZNA PRZESYŁKA

 Opakowania są dobrze zabezpieczone, więc ryzyko uszkodzenia jest znikome.  Zawartość przesyłki jest zabezpieczona.

 

 

                                                                                     

 
 
RODZAJ PRZESYŁKI  Paczki do 5 szt.  /   Powyżej  5 szt.  Kurier - Paczkomat (Pobranie)

   

KURIER  -  PRZESYŁKI 24

                13,50 zł       /    15,50zł                     20,00 zł

 

 

    11,50 zł     /        12,90 zł              20,00 zł 
                      
     
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl