KOSZTY DOSTAWY

 

          CZAS I KOSZTY DOSTAWY 

 

Zamówienia opłacone formą Płatność Online, są najszybciej przygotowywane, dlaczego?. Ponieważ otrzymujemy płatność natychmiast po zamówieniu przez klienta. Zamówienia opłacone przelewem tradycyjnym/standardowym, mogą mieć opóźnienie nawet do 24 godzin roboczych, wszystko zależy od danego Banku.   

Paczki przygotowujemy maksymalnie w ciągu dla zamówień naszych odpowiedników od 2 dni roboczych, a dla zamówień markowych perfum do  10 dni roboczych, włącznie z wysyłką i dostarczeniem do klienta, od momentu zaksięgowania płatności. Staramy się  żeby w większości zamówień paczki wyszły w ten sam dzień roboczy złożonego zamówienia. Ewentualnie przy dużym nasileniu zamówień na następny dzień roboczy.

 JAKI JEST KOSZT PRZYGOTOWANIA PACZKI?

 Opłaty za wysyłkę oraz opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Doradzamy zebrać kilka produktów w jednym zamówieniu, aby uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień. Koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno. Jeśli w sytuacji, gdy czegoś nie domówiliśmy lub zapomnieliśmy, zawsze jest możliwość poinformowania nas telefonicznie lub emailem, o dołożeniu do danego zamówienia, brakujących produktów lub połączenia drugiego zamówienia. 

BEZPIECZNA PRZESYŁKA !

 Opakowania są dobrze zabezpieczone również zawartość przesyłki jest zabezpieczona.  Ryzyko uszkodzenia jest ogólnie znikome, ale mogą wystąpić uszkodzenia przesyłki mechanicznie. W takim przypadku, prosimy o jak najszybszą informację o uszkodzeniu i bardzo ważnym jest sporządzenie Protokołu Szkody przy kurierze.

 

RODZAJ PRZESYŁKI  Paczka Standard             Paczka za Pobraniem 

   

INPOST KURIER 

                13,50 zł                         19,00 zł

 

 PACZKOMATY 24/7

           12,50 zł               17,00 zł 
                      
     
 
 
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
więcej więcej
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl