KOSZTY DOSTAWY

 

         CZAS I KOSZTY DOSTAWY 

 

 

RODZAJ PRZESYŁKI  Paczka Standard             Paczka za Pobraniem 

   

INPOST KURIER 

                15,92 zł                         18,92 zł

 

 PACZKOMATY 24/7

           12,56 zł               15,56 zł 
                      
     
 
 

 

 

BEZPIECZNA PRZESYŁKA !

  Opakowania są dobrze zabezpieczone również zawartość przesyłki jest zabezpieczona.  Ryzyko uszkodzenia jest ogólnie znikome, ale mogą wystąpić uszkodzenia przesyłki mechanicznie. W takim przypadku, prosimy o jak najszybszą informację o uszkodzeniu i bardzo ważnym jest sporządzenie Protokołu Szkody z kurierem lub na stronie przewoźnika Inpost Reklamacje.

   Paczki przygotowujemy maksymalnie w ciągu 72 godzin roboczych dla zamówień naszych odpowiedników. Dla zamówień markowych perfum do 10 dni roboczych. 

   W większości zamówień paczki wychodzą w ten sam dzień roboczy złożonego zamówienia. Ewentualnie przy dużym nasileniu zamówień na następny dzień roboczy.

 JAKI JEST KOSZT PRZYGOTOWANIA PACZKI?

  Opłaty za wysyłkę oraz opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Doradzamy zebrać kilka produktów w jednym zamówieniu, aby uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień. Koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno. Jeśli w sytuacji, gdy czegoś nie domówiliśmy lub zapomnieliśmy, zawsze jest możliwość poinformowania nas telefonicznie lub emailem, o dołożeniu do danego zamówienia, brakujących produktów lub połączenia drugiego zamówienia. 

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
więcej więcej
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl