Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Blog chmura tagów
NIŻSZE KOSZTY DOSTAWY 0

Miło jest nam poinformować że prowadzone przez nas od jakiegoś czasu negocjacje cenowe z firmami świadczącymi usługi kurierskie, ukończyliśmy powodzeniem. Dzięki podjętym decyzją, już od dzisiaj możemy zaproponować Państwu stawki na dostawę niższe niż do tej pory o blisko 20% !!!


Podjęte przez nas działania miały na celu wyłonienie najatrakcyjniejszych finansowo oraz jakościowo, warunków obsługi wysyłanych przez nas paczek. W wyniku analizy ofert, postawiliśmy na partnera z którym już od blisko dwóch lat współpracujemy w zakresie realizacji części zleceń - firmą InPost. Jest to także jeden z elementów, który przybliża nas do celu, jakim jest wprowadzenie w naszym sklepie możliwości realizacji zamówień, dla których będzie obowiązywała także darmowa wysyłka
Jednym z ważnych argumentów które przyczyniły się do wyboru tej właśnie firmy (poza obniżką cen), jest kompleksowość usług które oferują.
Najpopularniejszym sposobem dostawy, jest aktualnie bez wątpienia przesyłka kurierska i to na nią kładliśmy największy nacisk. Ponieważ jesteśmy świadomi jak ważnym dla Państwa jest czas realizacji zamówienia od momentu wysyłki do momentu jej dostawy bezpośrednio do Waszej firmy czy domu. Bardzo często wybieracie także dostawę paczek do Paczkomatów. Ta usługa jest bezkonkurencyjna w zakresie czasu realizacji oraz możliwości odbioru w najdogodniejszej porze dnia i nocy. Mniej chętnie wybierana jest dostawa listów za pośrednictwem Poczty Polskiej. Wynika to z dwóch faktów - specyfika i gabaryty oferowanych przez nas produktów, jak również irracjonalne (zwłaszcza po ostatnio wprowadzonej podwyżce) koszty obsługi zleceń oferowanych przez tą firmę.

W związku z powyższym, podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu realizacji wysyłek za pośrednictwem Poczty Polskiej, jednakże nadal oferujemy możliwość wyboru listu jako jednego ze sposobów dostawy, a dzięki nowej niższej cenie, powinna znaleźć także nowe grono zwolenników. 

Firma InPost, zaproponowała nam kompleksową obsługę, która dotyczy realizacji przesyłek kurierskich oraz Paczkomatów dla których obowiązuje termin dostawy następnego dnia roboczego po nadaniu paczki, oraz listy o wadze do 2 kilogramów, dla których termin dostawy wynosi od 2 do 5 dni roboczych. 

Dokładne warunki dostawy w zależności od wybranego sposobu, prezentujemy poniżej, oraz w zakładce Czas i koszty dostawy

Wszystkie paczki oraz listy posiadają swój unikalny numer, który umożliwia ich śledzenie. Otrzymają go Państwo automatycznie na swój adres e-mail po przekazaniu paczek z naszego magazynu kurierowi.

Mamy nadzieję że podjęte przez nas działania znajdą uznanie w Państwa oczach, zwłaszcza że dodatkowym atutem jest atrakcyjna cena. 

Komentarze do wpisu (0)

KONTAKT:
Tel: 532 197 055
sklep@marcoperfumy24.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl